067 328 70 78
044 467 78 87
Київ, вул. Будіндустрії, 7

БЕТОН ТА НАСОСИ
Політика щодо оплати та повернення

Оплата продукціі
Ціна Товару визначається за взаємною згодою Сторін.
Покупець здійснює оплату Товару шляхом перерахування грошових коштів в національній валюті України на Постачальника як 100% передоплату. Датою платежу є дата зарахування коштів на рахунки Постачальника.

Повернення продукції
Повернення товару здійснюється тільки за наявності заповненої заявки. Для цього вам необхідно звернутися за тел. +380673287078 і написати на e-mail: rtsplus@ukr.net
Наш представник допоможе зробити повернення найбільш зручним для вас способом. У разі якщо ви вирішили звернутися до нас з питання повернення або обміну, просимо вас ознайомитися з загальними правилами.
Важливо: Повернення товару можливе тільки до погодження вами відвантаженя у відповідь на дзвінок диспетчера БСУ на телефон указаний вами в замовленні.

Цілісність товару
Будь ласка, перевіряйте кількість бетону при отриманні замовлення. Допустимий залишок бетону на стінках міксера -0,5 м куб
Важливо: При отриманні замовлення обов’язково перевіряйте паспорта якості на бетон. Претензіі стосовно якості бетону можливі тільки за його наявності.

Повернення товару належної якості.
Повернення грошових коштів за товару неналежної якості проводиться виключно за умови, проведення випробування на міцність зразка відібранного на обьекті, в сертифікованій незалежній лабораторіі та відповідним до випробування заключенням.
Перелік акредитованних лабораторій: https://naau.org.ua/userfiles/files/17025-VL_09_06_2023.pdf