Оставьте свой номер телефона и мы свяжемся с вами!

Или вы можете позвонить нам сами:

+38(063) 316-39-55

Облаштуйте вишукане довкілля з колекцією плитки "Avenue" 2023 рОфіційний дилер бруківки ТМ AVENUE
від ПБГ "Ковальської" в м.Києві та Київської обл.

097 288 83 83
063 316 39 55
Київ, вул. Будіндустрії, 7

Avenue — це тротуарна плитка й елементи декору та ландшафтного дизайну, що виготовляють на заводах промислово-будівельної групи «Ковальська».

Компанія РТС ПЛЮС має великі логістичні потужності, які в свою чергу дозволяють нам співпрацювати з різними категоріями клієнтів та виконувати завдання будь-якої складності. Наш відділ продажу обслуговує як промислових так і приватних замовників.

Для тих, хто вже ознайомився та визначився з покупкою бруківки TM "AVENUE" від ПБГ "Ковальська", ми пропонуємо заповнити вам форму і за 15 хвилин отримати на Вайбер унікальну торгову пропозицію на цю продукцію від нашої компанії.Обіцяють знижку? Дистриб'ютор може зробити набагато більше !


Вишукане довкілля з колекцією плитки "Avenue" 2023 р


Офіційний
дилер ПБГ "Ковальської"
Avenue — це тротуарна плитка й елементи декору та ландшафтного дизайну, що виготовляють на заводах промислово-будівельної групи «Ковальська».

Фото-Парк "Наталка"
вул.Оболонська Набережна, м. Київ
Актуальні  ціни станом на червень 2023 р.
Каталог "Avenue 2023"

Колекції каталогу Avenue — це 488 варіантів сучасної бруківки у різних кольорових та геометричних виконаннях, створених за допомогою дизайнерів італійського архітектурного бюро "Pedevilla Architects", що в поєднанні з німецьким обладнанням Hess дає ефект естетичної насолоди та гарантує термін експлуатації вище 15 років.
Уважно слухаємо клієнта та аналізуємо його проект, включаючи його цілі, бюджет, стиль та переваги. Це дозволить краще зрозуміти вимоги клієнта та запропонувати відповідні варіанти плитки.


Стійкі відносини РТС ПЛЮС з Ковальською протягом 15 років, надають нам перевагу у вигляді низьких закупівельних цін та бонусних пропозицій, які дозволяють у свою чергу пропонувати більш привабливі ціни клієнтам.
Вигідна ціна
Вигідна доставка
Ковальська якісно виробляє,
РТС ПЛЮС якісно продає
Якщо ПБГ Ковальська зосереджена на підвищенні якості продукції та обсягу виробництва, то роль нашої компанії — підвищення якості обслуговування. Основне завдання поставлене перед РТС ПЛЮС полягає у визначенні потреб клієнта та оперативному їх розміщенні на виробничому конвеєрі Ковальської. Задля цього ми зосередились на:

Надання зразків, каталогів. Організація перегляду "наживо" різних варіантів та елементів - плитка, бордюр, декоративні елементи. Це допоможе клієнту візуалізувати та вибрати відповідний стиль та зовнішній вигляд

.


РТС ПЛЮС відповідає за обробку замовлень від клієнтів. Перевіряємо склад та у разі відсутності необхідної плитки на складі, ми розміщуємо заявку, відстежуємо її статус на всіх етапах виробництва, уточнюємо деталі, пов'язані з доставкою, та несемо відповідальність за те, щоб клієнти отримували свої товари вчасно та в повній комплектації.

Ми багато знаємо про виробництво та транспортування плитки. Понад 1,5 тис. задоволених клієнтів за останні 15 років нашої роботи у сфері продажу тротуарної плитки ТМ "AVENUE" від ПБГ "Ковальська".

Визначення потреб

Підтримка якості

Досвід понад 15 років
Физиологические
Престижные.
Візуалізація товару
Оперативне виробництво та доставка
Доверие
Знижки клієнту
Маємо прямий доступ до виробника і надаємо вигідніші ціни за рахунок великого обсягу закупівель. Крім того, ми можемо запропонувати спеціальні знижки та акції для підвищення своєї конкурентоспроможності.

Якщо ПБГ Ковальська зосереджена на підвищенні якості продукції та обсягу виробництва, то роль нашої компанії — підвищення якості обслуговування.
Визначення потреб кліента
Професійне перевезення та розвантаження бруківки
МAN 15 т
Mercedes 20 т
Volvo 20 т

Бетонна бруківка - міцний матеріал, який досить складно розбити або розколоти, впустивши його на землю. Однак пошкодити її лицьову сторону подряпинами, тертям та сколами під час транспортування легко.~ 4 200 грн

~ 3 800 грн
З власним розвантажувачем
(Мофет)

Тому при транспортуванні ми дотримуємося правил:
 • Підбираємо автотранспорт з урахуванням під'їзду до клієнта та розміру замовлення клієнта.
 • Здійснюємо перевезення дотримуючись невеликої швидкості руху.
 • Плитка надійно упакована на транспортному піддоні (між рядами плитки мають бути плівка, ізолон або інші м'які матеріали, що захищають її поверхню від подряпин).
 • Навантаження та розвантаження виробів проводимо за допомогою спеціальних захватів та механізмів.
 • Водіям суворо заборонено навантажувати вироби навалом та розвантажувати їх звалюванням.
 • При транспортуванні та зберіганні піддони встановлюємо не більше, ніж у два ряди по вертикалі.

~ 5 200 грн
з маніпулятором

з маніпулятором

Документи до кожної поставки

які свідчать про якість та надають право на гарантовне обслуговування

 • Рахунок
  Вважаєтся за паспорт вашої партіі бруківки, по ньому ідентифікують відвантаження
 • Товаро-транспортна накладна
  Документ на транспортування, засвідчуючий що ваша продукція транспортувалась належним чином
 • Документ якості
  Документ, який засвідчує якість продукціі

Відгуки наших клієнтів

 • Александр К.
  Вишгородский р-н. Хотянівка (замовляв Лайнстоун -нуар)

  Я замовив прорахунок на тротуарну плитку на сайті компанії та був приємно здивований ціною, вирішив замовити у РТС. Замовлення було оформлено у понеділок, а вже в середу я одержав свою плитку. Менеджер Тетяна була ввічливою та надала всю необхідну інформацію. Плитка виявилася саме такою, яку я і хтів, і головне що дружина довольна.

 • Родион Мотуз
  Козин (замовляв Старе Місто -платина)
  "...заказал тротуарную плитку у ртс, и доставка заняла дольше, чем я ожидал, что было немного неудобно для меня, так как я уже планировал начать укладку. Несмотря на эти неудобства, я все же остался довольным качеством плитки конечным результатом. В целом, я могу рекомендовать данную компанию, но советую учитывать возможные задержки при доставке"
 • Сергій Попадченко
  Бориспільскій р-н с. Чубинське (замовляв Лайнстоун -капучино)
  Искал качественную плитку для моего двора, понравилась "Ковальская". Был приятно удивлен, когда узнал, что у меня есть возможность получить скидку на нужную мне плитку. Кроме того, я был доволен оперативной доставкой и качеством плитки, которую я получил. Рекомендую РТС всем, кто ищет качественную плитку по привлекательной цене.
Наші контакти:
Офіс: 01013 м. Київ, вул. Будіндустрії 7

Телефони:
(063) 316 39 55 (Продаж бруківки)
(097) 288 83 83 (Багатоканальний)

Електронна пошта:
rtsplus@ukr.net

© 2021 its-plus.com.ua
ПРОДУКЦіЯ
Послуги
 • МІКСЕРА
 • БЕТОНОНАСОСИ
 • БАЛКОВОЗИ
 • МАНІПУЛЯТОРИ
УМОВИ Співпраці
Центральний офіс

М. КИЇВ, ВУЛ. БУДІНДУСТРІЇ, 7

РЕЖИМ РОБОТИ ОФІСУ : ПН- ПТ 9:00 - 18:00

Реквізити
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РТС ПЛЮС"
ЄДРПОУ 37815237, тел. 093 341- 46-64
Р/р UA753005280000026001455077827 в АТ "ОТП БАНК" (МФО300528)
Юр.адреса 01042 м. Київ, вул. Патріса Лумумби, 9, офіс 4 ІПН: 378152326557