Колекція "Подвийна Т"

Бруківка "Avenue" від Ковальскої
325,50
грн./м. кв.*

*При умови купівлі від 50 м. кв.

Особливості
Сфера застосування
Приклади застосування
Способи доставки
Способи оплати

Особливості

Сьогодні на ринку представлено багато різновидів фігурних елементів мощення (ФЕМ). Однак деякі з них поступово витісняються більш естетичними, надійними та довговічними варіантами. Наприклад, замість звичних асфальтованих пішохідних доріжок дедалі частіше використовують тротуари, облаштовані за допомогою спеціальних елементів. Зокрема, для цього підходить тротуарна плитка "Подвійне «Т»", яку ще називають "Котушкою" через її форму.

Якщо ви вирішили придбати тротуарну плитку "Котушка", у каталозі "Ковальської" є безліч варіантів цієї продукції. Наприклад, висота ФЕМ може становити 60 чи 80 мм. Додатково зауважимо, що існують тонші вироби. Зокрема, тротуарна плитка "Старе місто" може мати висоту 40 мм.
За своєю формою вулична плитка "Котушка" нагадує дві літери "Т", розташовані горизонтально. Але це єдина особливість цих ФЕМ. Вони також можуть мати мікро- та звичайну фаску. Так називають поверхню, яка утворюється завдяки зрізам, виконаним вздовж довгих сторін.Сфера застосування

Оптимальне вирішення для ділянок доріг, паркувальних майданчиків, АЗС і промислових зон, де пересувається вантажна техніка. Завдяки особливій формі плитка щільно прилягає одна до одної, стійка до навантажень і знижує шум від руху автотранспорту.

Приклади застосування

Способи доставки

  • Доставка за допомогою нашого автопарку
  • Самовивіз з магазину
  • Інші транспортні служби

Способи оплати

  • Оплата готівкою у нашому офісі
  • Оплата за безготівковим розрахунком