Колекція "Креатив"

Бруківка "Avenue" від Ковальскої
360,00
грн./м. кв.*

*При умови купівлі від 50 м. кв.

Особливості
Сфера застосування
Приклади застосування
Способи доставки
Способи оплати

Особливості

Бруківка "Креатив" є різновидом фігурних елементів мощення (ФЕМ). Кожен комплект складається з п'яти каменів трапецієподібної форми різного розміру. Ця продукція призначена для мощення кіл, кривих ліній, а також укладання плитки "лускою".
Багато інших ФЕМ, наприклад, тротуарна плитка "Модерн", мають квадратну або прямокутну форму. Тому вони більше підходять для облаштування прямих тротуарів, ніж для створення звивистих доріжок. З останнім завданням найкраще впорається ФЕМ-плитка "Креатив", яка представлена ​​безліччю виробів різного кольору. Це дозволяє майстрам втілювати всілякі дизайнерські задуми, адже за допомогою плитки можна викласти різні візерунки та малюнки.

Фаска-без фаскі
Колир
Форма

Сфера застосування

Купити бруківку "Креатив" можна для створення пішохідних доріжок, тротуарів у парковій зоні, невеликих майданчиків тощо. Проте процес мощення вимагає від укладачів великої майстерності. Через невеликий розмір каменів, встановлювати їх у потрібні місця — досить складна робота. Якщо ви вирішили купити тротуарну плитку "Креатив", пам'ятайте, що продукція підходить тільки для ручного укладання.

Приклади застосування

Способи доставки

  • Доставка за допомогою нашого автопарку
  • Самовивіз з магазину
  • Інші транспортні служби

Способи оплати

  • Оплата готівкою у нашому офісі
  • Оплата за безготівковим розрахунком